Fethullah Gülen’den Hakan Şükür ve Babasına Cevap

fethullah gülen

Fethullah Gülen Hakan Şüküre Taktı video izle

Fethullah gülenin AK parti düşecek bit pire düşecek sözleri yankı uyandırdı. Ayrıca hakan şükürün villa ve evleinin elinden alınması ile yakınmalarınada cevap veriyor

FETÖ’nün firari isimlerinden Hakan Şükür’ün, örgütü kurtarmak isterken yaklaşık 20 yıllık servetini sıfırlamak zorunda kaldı.

Fethullah Gülen’in liderliğini yaptığı FETÖ’ye finans sağladığı gerekçesi ile mal varlığına el konulan eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür tam anlamıyla sıfırlandı.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün her zaman ön saflarında yer alan ve darbe girişiminden önce Pensilvanya’ya kaçan Hakan Şükür ve Demokrasi Nöbeti’nde boy gösteren FETÖ’nün takiyyeci şovmeni Atalay Demirci arasındaki yazışmalar yayınlandı.

Yazışmalarda Hakan Şükür’ün Atalay Demici’ye dert yandığı ve kendisine Amerika’da Fethullah Gülen dahil kimsenin yardımcı olmadığını, ekonomik olarak zor günler geçirdiği anlaşılıyor. “Ne yardımı herkes biliyor burada olduğumu, kimse yardım etmedi, Ona da gittim ve boş döndüm” diyen Hakan Şükür’ü Atalay Demirci teselli etmeye çalışıyor.

İşte Atalay Demirci – Hakan Şükür arasındaki mesajlaşmalar:

Bu Haberi Yorumla

Yorum